Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hellobar image
hangikredi.com
arkaplan

Halkbank Kredi Kartı

Halkbank kredi kartı başvurusu yapmak, kredi kartlarını incelemek ve karşılaştırmak için Hangikredi.com!

Halkbank Hakkında

Halkbank, Halk Bankası ve Halk Sandıkları Kanunu’na istinaden küçük ve orta büyüklükte esnaflık veya sanayicilik yapan işletmelere hızlı ve uygun kredi vermek maksadıyla 1938’de faaliyete geçen devlete ait bir bankadır.

 • Banka ATM sayısı 4.075
 • Banka üye iş yeri sayısı 332.684
 • Halkbank kredi kartı başvurusu yapmak için bankaya gitmenize gerek yok. Hangikredi.com sunduğu hizmetlerden biri de online kredi kartı başvurusu. Şubeye gitmenize gerek kalmadan güvenle ve ücretsiz olarak sitemiz üzerinden online Paraf kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

 • Halkbank kredi kartı sorgulaması yapmak için Hangikredi.com yeter. Kredi kartı ile ilgili kriterlerinizi sorgulama aracının ilgili yerlerine girerek sorgulama yapabilirsiniz. Sorgulama sonucunda yazmış olduğunuz kriterlere yönelik tüm kart seçenekleri tek ekranda karşınıza gelir. Dilerseniz kart detaylarını inceleyerek kartla ilgili faiz oranları, yıllık kart aidatı gibi bilgilere de ulaşabilirsiniz. Hangi kartı seçeceğinize karar veremediyseniz ve kararsız kaldıysanız karşılaştırma seçeneğini kullanarak kartları karşılaştırarak hangisinin sizin için daha avantajlı olduğuna karar verebilirsiniz.

 • Halkbank kredi kartı seçenekleri ile alışveriş yapmak daha da keyifli hala geliyor. Yüzlerce noktada kampanya sunan Halkbank kredi kartları ile harcarken kazanabilirsiniz. Halkbank Paraf kart ile yapacağınız alışverişlerde hem kampanyalardan faydalanabilir hem de ParafPara biriktirirek bir sonraki alışverişinizi bedavaya getirebilirsiniz. Farklı Paraf kart seçeneklerinden size uygun olanı seçerek Halkbank’ın sunduğu avantajlı alışveriş dünyasına adım atın!

  Paraf Card: Paraf Card ile ayrıcalıklar dünyası sizi bekliyor! Paraf kart ile yurt içi ya da yurt dışından yapacağınız tüm alışverişlerden ParafPara kazanabilir, üye iş yerlerinde para yerine kullanabilirsiniz. Paraf Card kampanyaları ile farklı ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. 

  Paraf Emekli: Paraf Emekli ile emekliliğinizin tadını çıkarmanın tam sırası! Üstelik Paraf Emekli şimdi hem banka hem kredi kartı. Tüm bunların yanısıra Emekli karta özel kampanyalardan da faydalanabilirsiniz. Ödeme yaparken kredi kartı ya da banka kartı seçeneğini tercih edebilir, temassız ödeme özelliği sayesinde 750 TL’ye kadar alışverişlerinizi şifresiz gerçekleştirebilirsiniz.

  Parafly: Parafly kartınız ile yurt içi ve yurt dışı alışverişlerinizden ParafPara kazanabilir, üye iş yerlerinde harcayabilirsiniz. Parafly Card ile havaalanlarında lounge, asistans ve shuttle hizmetleri başta olmak üzere size özel farklı ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz. 

Kredi Kartı Başvurusu Yapabileceğiniz Bankalar

kapat

secure.hangikredi.com

Site bağlantısının güvenli olup olmadığı kontrol ediliyor

secure.hangikredi.com devam etmeden önce bağlantınızın güvenliğini gözden geçiriyor

Ray ID: 8610ed89bac4722b

Bu sitenin performansı ve güvenliği Google tarafından sağlanmaktadır