Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com
arkaplan

DenizBank Kredi Kartı

Denizbank kredi kartı başvurusu yapmak, Denizbank kredi kartı kampanyalarını incelemek ve aidat ücretlerini kıyaslamak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

DenizBank Hakkında

DenizBank, 1997’de bir bankacılık lisansı olarak Zorlu Holding tarafından Özelleştirme İdaresi'nden satın alındı. Tarihine, üç hissedar değişimi ve bir halka arz sığdıran banka; 2006’da Dexia bünyesine katıldı. 2012’de Avrupa’nın büyük bankalarından Sberbank çatısı altında hizmet vermeye başladı. Banka son olarak 2019’da, bölgesinin lider kuruluşlarından Emirates NBD’ye devroldu.

  • Banka ATM sayısı 3.073
  • Banka üye iş yeri sayısı 450.000

Yıllık Ücret

689,50 TL

Başvuru için DENİZBANK'a yönlendirileceksiniz.

Yıllık Ücret

1.053,50 TL

Başvuru için DENİZBANK'a yönlendirileceksiniz.

Yıllık Ücret

ÜCRETSİZ

Başvuru için DENİZBANK'a yönlendirileceksiniz.

Yıllık Ücret

400,00 TL

Başvuru için DENİZBANK'a yönlendirileceksiniz.

  • DenizBank kredi kartı seçenekleri avantajlı alışverişler sizi bekliyor. DenizBank’ın onlarca kredi kartı seçeneği arasında mutlaka kendinize uygun bir kredi kartı bulursunuz.  Farklı özelliklere sahip çeşitli kredi kartları ile DenizBank, alışverişi kazanca dönüştürüyor!

    DenizBank kredi kartları arasında yer alan taraftar kartları ile takımınıza olan bağlılığınızı alışverişlerinizde de gösterebilirsiniz. Puan biriktirme özelliğine sahip DenizBank kredi kartları ile anlaşmalı kurumlardan yaptığınız alışverişlerden Bonus kazanıp keyifle harcayabilirsiniz.

  • DenizBank kredi kartı başvurusu yapmak için şubeye gitmenize gerek yok. Sitemiz üzerinden sorgulama yapıp almak istediğiniz kredi kartına karar verdikten sonra online başvuruda bulunabilirsiniz. Günlük hayatın koşuşturmacasında kredi kartı başvurusu için vakit bulamıyorsanız sadece birkaç dakika içinde Hangikredi.com üzerinden başvuru yaparak zamandan tasarruf edebilirsiniz.

  • DenizBank kredi kartı sorgulama işlemi için Hangikredi.com sorgulama aracını kullanabilirsiniz. İlgili alanlara banka, kart türü, kart tipi gibi tercihlerinizi girerek kriterlerinize yönelik özel sorgulama yapabilirsiniz. Kriterlerinize uyan tüm kartları tek ekranda görebilir ve  detaylı inceleme yapabilirsiniz. Detaylı incelemede yıllık kart aidatı, alışveriş faizi, gecikme faizi, puan karşılığı gibi kartla ilgili özel bilgilere ulaşabilirsniz.

Kredi Kartı Başvurusu Yapabileceğiniz Bankalar

kapat

secure.hangikredi.com

Site bağlantısının güvenli olup olmadığı kontrol ediliyor

secure.hangikredi.com devam etmeden önce bağlantınızın güvenliğini gözden geçiriyor

Ray ID: 8610ed89bac4722b

Bu sitenin performansı ve güvenliği Google tarafından sağlanmaktadır