Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hellobar image
hangikredi.com
arkaplan

Garanti BBVA Kredi Kartı

Ücretsiz olarak tüm Garanti BBVA kredi kartı çeşitlerini inceleyin, yıllık aidatlarını karşılaştırın ve kampanyalarını takip edin. Online kredi kartı başvurusu ve sorgulaması Hangikredi.com’da!

Garanti BBVA Hakkında

1946 yılında kurulan Garanti BBVA, Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankasıdır.Garanti 2010 yılından bu yana ana hissedarı BBVA ile yaratılan sinerjiyle Türkiye ekonomisine değer katıyor. Banka, Haziran 2019 tarihinden itibaren  faaliyetlerini “Garanti BBVA” markasıyla sürdürüyor.

 • Banka ATM sayısı 5.386
 • Banka üye iş yeri sayısı 575.000
Image
BİLGİLENDİRME
Gösterilen bilgiler banka tarafından iletilmekte olup kampanya katılım şartlarına göre değişkenlik gösterebilir. Kampanyadan ilgili bankanın uygulamasını indirip uzaktan müşteri olma sürecini ilk defa tamamlayan müşteriler faydalanabilir. Başvuru değerlendirmesi banka tarafından yapılır ve banka kredi tahsis politikasına göre sonuçlandırılır. HangiKredi’nin bu kapsamda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
hangikredi.com
30 K TNA Kredi Kartı Banka Detay Desktop

Yıllık Ücret

1.131,00 TL

Başvuru için GARANTİ BBVA'ya yönlendirileceksiniz.

Yıllık Ücret

1.131,00 TL

Başvuru için GARANTİ BBVA'ya yönlendirileceksiniz.

Yıllık Ücret

583,00 TL

Başvuru için GARANTİ BBVA'ya yönlendirileceksiniz.

Yıllık Ücret

678,50 TL

Başvuru için GARANTİ BBVA'ya yönlendirileceksiniz.

Yıllık Ücret

762,50 TL

Başvuru için GARANTİ BBVA'ya yönlendirileceksiniz.

Yıllık Ücret

1.800,00 TL

Başvuru için GARANTİ BBVA'ya yönlendirileceksiniz.

Yıllık Ücret

583,00 TL

Başvuru için GARANTİ BBVA'ya yönlendirileceksiniz.

Yıllık Ücret

762,50 TL

Başvuru için GARANTİ BBVA'ya yönlendirileceksiniz.

Yıllık Ücret

583,00 TL

Başvuru için GARANTİ BBVA'ya yönlendirileceksiniz.

Yıllık Ücret

583,00 TL

Başvuru için GARANTİ BBVA'ya yönlendirileceksiniz.

 • Garanti Bankası’nın sunduğu avantajlı kredi kartlarından biri de Flexi Card ürünleridir. Flexi Card ile yaptığınız harcamalardan bonus kazanabilir, taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Bu kredi kartı ile kendi bonus kampanyanızı kendiniz seçebildiğiniz gibi kendi kart tasarımınızı da kendiniz yapabilirsiniz. Düşük faizli kredi kartınız ile dilerseniz faturalarınız için otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz. Garanti Bonus Flexi Card ile kampanyalarını kendinizin seçebileceği esnek kredi kartı dünyasının tadını çıkarın!

 • Hem harcamak hem de kazanmak ister misiniz? Bonus Card ile bu mümkün. Garanti Bonus Card ile dünyanın her yerinde yapacağınız alışverişlerden bonus kazanabilirsiniz. Kazandığınız her bonus 1 TL değerindedir. Biriktirdiğiniz bonuslarınızla Bonus program ortağı olan iş yerlerinden bedava alışveriş yapabilirsiniz. Bedava alışveriş yapmanıza olanak sağlayan Bonus Card aynı zamanda sunduğu taksitli ödeme imkanları ile de alışverişleri daha avantajlı hale getirmekte. Bu kartın bir diğer özelliği de nakit avans. Nakit paraya ihtiyaç duyduğunuz anlarda Garanti Bankası bankamatiklerinden Bonus Card ile uygun faiz oranlarından faydalanarak nakit avans çekebilirsiniz.

  Harcarken kazanmanızı sağlayan Bonus Card’ın, beklentilerinize yönelik olarak farklı türleri mevcuttur. Örneğin Bonus American Express ile daha fazla bonus biriktirebilir, Çevreci Bonus ile yaptığınız her alışveriş sayesinde WWF-Türkiye ve Doğal Hayatı Koruma Vakfı’na bağışta bulunabilir ya da Altın Bonus ile ATAkulche biriktirebilirsiniz. Bonus kart ürünleri arasında ayrıca şunlar da yer almaktadır. 

  • Garanti Aynalı Bonus kredi kartı
  • Garanti Bonus Gold kredi kartı
  • Garanti Bonus Platinum kredi kartı
  • Garanti Bankası Bonus Flexi Card kredi kartları
 • En uygun kredi kartı seçeneğine ulaşmak istiyorsanız Hangikredi.com’dan kredi kartı sorgulama işlemi gerçekleştirebiirsiniz. Hangikredi.com’un gelişmiş hesaplama aracını kullanarak bir kredi kartından beklediğiniz özellikleri ilgili kısımlara girerek sorgulama işlemini başlatabilir, kriterlerinize uygun olarak listelenen kredi kartlarını inceleyebilirsiniz. Hem detaylı inceleme hem de karşılaştırma yapmanızı sağlayan kredi kartı hesaplama aracı sayesinde sizin için en uygun kredi kartını bulabilirsiniz.

 • Garanti Bankası’nın sunduğu Miles&Smilles Card, Türk Hava Yolları’nın tek resmi kredi kartıdır. Sık sık seyehat ediyorsanız hem uçak bileti alımlarınızdan hem de diğer alışverişlerinizden mil kazanırsınız. Biriktirdiğiniz bu miller ile daha sonra uçak bileti alabilirsiniz. Online uçak bileti alımlarınızda ödeme kolaylığı ve ekstra taksit imkanları sunan Miles&Smiles kart ile nakit ödeme zorunluluğundan kurtulabilirsiniz. Miles&Smiles Card başvurusunu Hangikredi.com'dan gerçekleştirebilirsiniz. 

 • Garanti kredi kartı başvurusu yapmak için de Hangikredi.com’dan faydalanabilirsiniz. Sitemiz üzerinden kredi kartı ürünlerini inceleyip almak istediğiniz karta karar verdikten sonra güvenle online kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

  Taksitli online alışverişin keyfini çıkarmak; harcadıkça mil, bonus veya TL kazanmak ve ihtiyaç halinde nakit para çekebilmek için siz de Hangikredi.com Kredi Kartı Hesaplama ve Sorgulama aracı ile bir Garanti kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. 

 • Garanti Bankası Bonus kredi kartları, her an yanınızda taşıyabileceğiniz ve rahatça harcama yapabileceğiniz avantajlı bir alışveriş dünyası sunuyor. Garanti kredi kartı seçenekleri ile harcadıkça bonus kazanırsınız. Garanti Bankası’nın harcarken kazandıran Bonus Garanti kart seçenekleri ile alışverişler bir kat daha keyifli! Garanti’de sadece Bonus kart seçenekleri değil ayrıca mil biriktirmenizi sağlayan Miles&Smiles ile American Express Card da mevcuttur.

  Bonus Card: Garanti Bonus ailesi ile harcaken kazanın! Garanti Bonus kredi kartları arasından ihtiyaçlarınıza uygun olarak seçeceğiniz bir Bonus kart ile yaptığınız tüm alışverişlerden Bonus kazanabilirsiniz. Üstelik Garanti Bonus kampanyaları ile daha da fazla Bonus kazanmak mümkün! Garanti Bonus başvurusunu Hangikredi.com'dan yapabilirsiniz.

  Bonus Flexi: Garanti Bankası Bonus Flexi kredi kartı ile program ortaklarından yaptığınız alışverişleri taksitlendirebilir ve çeşitli fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Ayrıca kazandığınız Bonuslarla bedava alışveriş yapabilirsiniz. 

  American Express Card: Dünyanın her yerinde kullanabileceğiniz American Express Card ile her alanda indirimlere ve ayrıcalıklara sahip olabilirsiniz. 

  Miles&Smiles Card: Sık seyahat edenlerin tercihi Miles and Smiles kredi kartı ile tüm harcamalarınız mile, milleriniz uçak biletine dönüşür. Miles&Smiles kartınız ile mil kazanmanın yanı sıra size özel ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz. 

Kredi Kartı Başvurusu Yapabileceğiniz Bankalar

kapat

secure.hangikredi.com

Site bağlantısının güvenli olup olmadığı kontrol ediliyor

secure.hangikredi.com devam etmeden önce bağlantınızın güvenliğini gözden geçiriyor

Ray ID: 8610ed89bac4722b

Bu sitenin performansı ve güvenliği Google tarafından sağlanmaktadır