Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

%0 Faizli Taksitli Nakit Avans Kampanyaları

HangiKredi Uzman Yazarları

Yayımlama Tarihi: 6.09.2022 Güncelleme Tarihi: 16.11.2023

Kredi alma aşamasında uzun belge işlemleriyle uğraşmak ne yazık ki süreci uzatabiliyor.

%0 Faizli Taksitli Nakit Avans Kampanyaları
Süreçlere takılmadan, kredi kartlarının %0 faizli taksitli nakit avans fırsatlarından yararlanarak, nakit ihtiyacınızı daha kısa sürede karşılayabileceğinizi biliyor muydunuz?

Yapı Kredi'den Yeni Müşterilerine Özel Faizsiz (%0 Faiz) Taksitli Nakit Avans

ykb taksitli nakit avans

Yapı Kredi Müşterisi Ol!

Yapı Kredi mobil üzerinden yeni müşteri olanlara özel 20.000 TL fırsatını müşterilerine sunuyor. Kampanyadan yararlanmak için Yapı Kredi uygulamasını indirerek müşteri olmak istiyorum adımını tamamlayabilir, temassız bir şekilde bankanın müşterisi olabilirsiniz. Kredi kartı başvurunuz onayladığında ise anında nakit avans teklifinden faydalanabilirsiniz.

Akbank'tan Yeni Müşterilerine Özel Faizsiz (%0 Faiz) Taksitli Nakit Avans

Akbank taksitli nakit avans

Akbank Müşterisi Ol!

Akbank, Akbank Mobil üzerinden yeni müşteri olanlara özel 20.000 TL taksitli nakit avans fırsatını müşterilerine sunuyor. Kampanyadan yararlanmak için Akbank Mobil'i indirerek müşteri olmak istiyorum adımını tamamlayabilir, temassız bir şekilde bankanın müşterisi olabilirsiniz. Kredi kartı başvurunuz onayladığında ise anında nakit avans teklifinden faydalanabilirsiniz.

Garanti BBVA'dan Yeni Müşterilerine Özel Faizsiz (%0 Faiz) Nakit Avans & İhtiyaç Kredisi

Garanti BBVA'dan Yeni Müşterilerine Özel Faizsiz (%0 Faiz) Nakit Avans & İhtiyaç Kredisi

Garanti BBVA nakit avans

Garanti BBVA, Garanti Mobil üzerinden yeni müşteri olanlara özel fırsatları müşterilerine sunuyor. Kampanyadan yararlanmak için Garanti Mobil'i indirerek müşteri olmak istiyorum adımını tamamlayabilir, temassız bir şekilde bankanın müşterisi olabilirsiniz.

Garanti BBVA Müşterisi Ol!

QNB Finansbank'tan Yeni Müşterilerine Özel Faizsiz (%0 Faiz) Nakit Avans

qnb taksitli nakit avans

QNB Finansbank Müşterisi Ol!

QNB Finansbank, mobil uygulaması üzerinden yeni müşteri olanlara özel 20.000 TL nakit avans fırsatını müşterilerine sunuyor. Kampanyadan yararlanmak için bankanın mobil uygulamasını indirerek müşteri olmak istiyorum adımını tamamlayabilir, temassız bir şekilde bankanın müşterisi olabilirsiniz. Kredi kartı başvurunuz onayladığında ise anında nakit avans teklifinden faydalanabilirsiniz.

Faizsiz Taksitli Nakit Avans Nedir?

Faizsiz taksitli nakit avans, bankaların standart kredi türünden farklı olarak, müşterilerine acil nakit ihtiyaçlarında para desteği sunduğu bir hizmettir. İhtiyaç kredisinden farklı olarak, aldığınız nakit üstüne herhangi faiz yükü binmeden %0 faizli yani faizsiz olarak, kredi kartınız üzerinden yararlanabiliyorsunuz. Taksitli nakit avans vadeleriyse bankadan bankaya farklılık gösterebileceği gibi genellikle 2 ay ile 12 ay vade arasında değişiyor. Nakit avanstan kredi kartınızın limitine göre, belirli şartlar altında istediğiniz zaman faydalanabilirsiniz.

Kredi kartınıza tanımlanan nakit avansı bankanızın ATM’lerinden kolaylıkla çekebilirsiniz. Çekim işleminizde herhangi bir ücret ödemezsiniz.HangiKredi’nin uzaktan müşteri edinimi hizmeti ile şubeye gitmeden bankaları anında karşılaştırabilir ve seçtiğiniz bankanın hemen müşterisi olabilirsiniz.

Bilgilendirme: 

Gösterilen bilgiler banka tarafından iletilmekte olup kampanya katılım şartlarına göre değişiklik gösterebilir. Kampanyadan, bankanın uygulamasını indirip uzaktan müşteri olma sürecini ilk defa tamamlayan müşteriler faydalanabilir. Başvuru değerlendirmesi banka tarafından yapılır ve banka kredi tahsis politikasına göre sonuçlandırılır. HangiKredi’nin bu kapsamda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

close icon

Yazar Hakkında

yazar
HangiKredi Uzman Yazarları

Finansal uzmanlıkları doğrultusunda en doğru ve en güncel bilgileri sizler için derleyen Hangikredi.com uzman finans yazarları; kredi, mevduat, bankacılık ve muhasebe gibi pek çok kategoride konuyu sizler için kaleme alır.

Devamını Oku

Bu makale size ne kadar faydalı oldu?

98 Oy

-

3,18 Puan

Oy verdiğiniz için teşekkür ederiz. 😊

Yorum Yazın

yorum yaz

Konuyla ilgili sormak ya da eklemek istedikleriniz için yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yapılmamış

Son Eklenen İçerikler

 • Makroekonomi ve Yatırım İlişkisi 6.12.2023

  Makroekonomi ve Yatırım İlişkisi

 • SPK Lisansı Nedir ve Türleri Nelerdir? 4.12.2023

  SPK Lisansı Nedir ve Türleri Nelerdir?

 • Türev Araçlar ve Vadeli İşlemler Nelerdir? 1.12.2023

  Türev Araçlar ve Vadeli İşlemler Nelerdir?

 • Emeklilik için Yatırım Yapmanın Yolları 29.11.2023

  Emeklilik için Yatırım Yapmanın Yolları

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon