Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

%0 Faizli Taksitli Nakit Avans Kampanyaları

HangiKredi Uzman Yazarları

Yayımlama Tarihi: 6.09.2022 Güncelleme Tarihi: 16.07.2024

Kredi alma aşamasında uzun belge işlemleriyle uğraşmak ne yazık ki süreci uzatabiliyor.

%0 Faizli Taksitli Nakit Avans Kampanyaları
Süreçlere takılmadan, kredi kartlarının %0 faizli taksitli nakit avans fırsatlarından yararlanarak, nakit ihtiyacınızı daha kısa sürede karşılayabileceğinizi biliyor muydunuz?

Akbank'tan Yeni Müşterilerine Özel Faizsiz (%0 Faiz) İhtiyaç Kredisi

Akbank taksitli nakit avans

Akbank Müşterisi Ol!

Akbank, Akbank Mobil üzerinden yeni müşteri olanlara özel 20.000 TL %0 faizli ihtiyaç kredisi fırsatını müşterilerine sunuyor. Kampanyadan yararlanmak için Akbank Mobil'i indirerek müşteri olmak istiyorum adımını tamamlayabilir, temassız bir şekilde bankanın müşterisi olabilirsiniz.

İş Bankası’ndan Yeni Müşterilerine Özel Faizsiz (%0 Faiz) Taksitli Nakit Avans

işbankası taksitli nakit avans

İş Bankası Müşterisi Ol!

İş Bankası, mobil uygulaması üzerinden yeni müşteri olanlara özel 20.000 TL faizsiz nakit avans fırsatını müşterilerine sunuyor. Kampanyadan yararlanmak için bankanın mobil uygulamasını indirerek müşteri olmak istiyorum adımını tamamlayabilir ve kredi kartı başvurunuz onayladığında anında nakit avans teklifinden faydalanabilirsiniz.

Denizbank’tan Yeni Müşterilerine Özel Faizsiz (%0 Faiz) Taksitli Nakit Avans

denizbank taksitli nakit avans

Denizbank Müşterisi Ol!

Denizbank, mobil uygulaması üzerinden başvurarak yeni müşteri olanlara 15.000 TL %0 faizli taksitli nakit avans ve 10.000 TL'ye varan %0 faizli (faizsiz) kredi fırsatı sunuyor. Kampanyadan yararlanmak için bankanın mobil uygulamasını indirerek bireysel kredi kartı başvurusu yapabilir ve başvurunuz onaylandığında faizsiz taksitli nakit avans tekifinden anında faydalanabilirsiniz.

QNB Finansbank'tan Yeni Müşterilerine Özel Faizsiz (%0 Faiz) Fırsatlar

denizbank taksitli nakit avans

QNB Finansbank Müşterisi Ol!

QNB Finansbank, mobil uygulaması üzerinden yeni müşteri olanlara özel 20.000 TL taksitli nakit avans ve 10.000 TL %0 faizli ihtiyaç kredisi fırsatı sunuyor. Kampanyadan yararlanmak için bankanın mobil uygulamasını indirerek bireysel kredi kartı başvurusu yapabilir ve başvurunuz onaylandığında faizsiz taksitli nakit avans teklifinden anında faydalanabilirsiniz.

Garanti BBVA’dan Yeni Müşterilerine Özel Faizsiz (%0 Faiz) İhtiyaç Kredisi

denizbank taksitli nakit avans

Garanti BBVA Müşterisi Ol!

Garanti BBVA, Garanti Mobil üzerinden yeni müşteri olanlara özel 20.000 TL %0 faizli ihtiyaç kredisi fırsatı sunuyor. Kampanyadan yararlanmak için Garanti Mobil'i indirerek müşteri olmak istiyorum adımını tamamlayabilir, temassız bir şekilde bankanın müşterisi olabilirsiniz.

Faizsiz Taksitli Nakit Avans Nedir?

Faizsiz taksitli nakit avans, bankaların standart kredi türünden farklı olarak, müşterilerine acil nakit ihtiyaçlarında para desteği sunduğu bir hizmettir. İhtiyaç kredisinden farklı olarak, aldığınız nakit üstüne herhangi faiz yükü binmeden %0 faizli yani faizsiz olarak, kredi kartınız üzerinden yararlanabiliyorsunuz. Taksitli nakit avans vadeleriyse bankadan bankaya farklılık gösterebileceği gibi genellikle 2 ay ile 12 ay vade arasında değişiyor. Nakit avanstan kredi kartınızın limitine göre, belirli şartlar altında istediğiniz zaman faydalanabilirsiniz.

Kredi kartınıza tanımlanan nakit avansı bankanızın ATM’lerinden kolaylıkla çekebilirsiniz. Çekim işleminizde herhangi bir ücret ödemezsiniz.HangiKredi’nin uzaktan müşteri edinimi hizmeti ile şubeye gitmeden bankaları anında karşılaştırabilir ve seçtiğiniz bankanın hemen müşterisi olabilirsiniz.

Bilgilendirme: 

Gösterilen bilgiler banka tarafından iletilmekte olup kampanya katılım şartlarına göre değişiklik gösterebilir. Kampanyadan, bankanın uygulamasını indirip uzaktan müşteri olma sürecini ilk defa tamamlayan müşteriler faydalanabilir. Başvuru değerlendirmesi banka tarafından yapılır ve banka kredi tahsis politikasına göre sonuçlandırılır. HangiKredi’nin bu kapsamda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

close icon

Yazar Hakkında

yazar
HangiKredi Uzman Yazarları

Finansal uzmanlıkları doğrultusunda en doğru ve en güncel bilgileri sizler için derleyen Hangikredi.com uzman finans yazarları; kredi, mevduat, bankacılık ve muhasebe gibi pek çok kategoride konuyu sizler için kaleme alır.

Devamını Oku

Bu makale size ne kadar faydalı oldu?

133 Oy

-

3,24 Puan

Oy verdiğiniz için teşekkür ederiz. 😊

Yorum Yazın

yorum yaz

Konuyla ilgili sormak ya da eklemek istedikleriniz için yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yapılmamış

Son Eklenen İçerikler

 • HGS Borç Sorgulama Nasıl Yapılır? 18.07.2024

  HGS Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

 • Hisse Başına Kar (HBK) Nedir? Nasıl Hesaplanır? 12.07.2024

  Hisse Başına Kar (HBK) Nedir? Nasıl Hesaplanır?

 • Satışı Yapılan Hisse Nasıl Çekilir? 8.07.2024

  Satışı Yapılan Hisse Nasıl Çekilir?

 • Brüt Takas Uygulaması Nedir? 2.07.2024

  Brüt Takas Uygulaması Nedir?