Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hellobar image
hangikredi.com

Kredi Kartı Kampanyaları

Harcamalarınızı Faizsiz ve Ücretsiz Olarak Sonradan Taksitlendirin!

Harcamalarınızı Faizsiz ve Ücretsiz Olarak Sonradan Taksitlendirin!

Faizsiz ve Ücretsiz Olarak Sonradan Taksitlendirin!

Faizsiz ve Ücretsiz Olarak Sonradan Taksitlendirin!

Maaş Ödemesi Sizden, Her Bir Çalışanınız İçin 250 TL Enpara'dan!

Maaş Ödemesi Sizden, Her Bir Çalışanınız İçin 250 TL Enpara'dan!

Çalışanlarınızın maaşlarını Enpara.com Şirketim üzerinden ödemeye başlayın, yapacağınız ilk maaş ödemesi sonrasında her bir çalışanınız için 250 TL ödül kazanın!

Çalışanlarınızın maaşlarını Enpara.com Şirketim üzerinden ödemeye başlayın, yapacağınız ilk maaş ödemesi sonrasında her bir çalışanınız için 250 TL ödül kazanın!

  • Güncel kredi kartı kampanyaları ile kredi kartı kullanımlarınızı daha avantajlı hale getirebilirsiniz. İndirimli alışveriş yapmayı ya da yapılan alışverişlerden puan kazanmayı sağlayan kampanyalar ile alışverişleriniz daha kârlı hale gelir. Akaryakıt, market, elektronik, giyim, eğlence gibi farklı kategorilerdeki kampanyaları takip ederek pek çok farklı avantajdan faydalanabilirsiniz. Kredi kartı kampanyalarını takip ederek yılda 1.000 TL’ye kadar puan kazanabilirsiniz. Kredi kartınızla vergi ödemelerini taksitlendirebilir, otomatik fatura ödeme talimatı vererek çeşitli ayrıcalıklara sahip olabilirsiniz.

  • Alışverişlerinizi daha avantajlı hale getirecek olan QNB Finansbank Cardfinans kredi kartının en öne çıkan özelliği ekstra taksit kampanyaları. Tek çekim olarak ödemiş olduğunuz tüm alışverişlerinizi faizsiz olarak 3 taksite böldürebilirsiniz. Kira geliri vergilerinizi 2 taksitle öderken otomatik fatura talimatlarınız için 45 TL’ye kadar ParaPuan kazanabilirsiniz. Pek çok markada 12 aya varan taksit imkanı sunan Cardfinans’ın tüm kampanyalarına HangiKredi kampanyalar sayfasından ulaşabilirsiniz.

  • Akbank Axess kredi kartında ilk sene kredi kartı aidatı yok! Akbank Axess ile ilk sene kredi kartı aidatı ödemeden tüm kampanyalara katılabilir; indirim, taksit ve Chip-para olanaklarından yararlanabilirsiniz. Axess Mobil’i kullanarak mobile özel kampanyalara katılabilir ve ekstra Chip-para kazanabilirsiniz. Pek çok markada geçerli +taksit imkanlarının yanı sıra dönemsel kampanyaları takip ederek Chip-para biriktirebilir ve alışverişlerinizi bedavaya getirebilirsiniz.

  • Garanti BBVA Bonus kredi kartından yılda 500 TL’ye varan bonus! Garanti BBVA Bonus’un kampanyalarına katılarak yılda 500 TL’ye varan bonus kazanabilir ve kazandığınız bonuslarla bedava alışveriş yapabilirsiniz. Bonus kazandıran kampanyaların yanı sıra +taksit ve indirim kampanyalarını takip ederek alışverişlerinizi daha avantajlı hale getirebilirsiniz. Garanti BBVA Bonus’un tüm güncel kampanyalarını HangiKredi’den takip edebilirsiniz!

  • İş Bankası Maximum kredi kartı ile bol bol MaxiPuan biriktirip bedava alışveriş yapabilirsiniz. Kira geliri verginizi +4 taksit imkanı ile ödeyebilir, diğer tüm vergi ödemelerinde +2 taksit olanağından yararlanabilirsiniz. Farklı markalarla yapılan +taksit, indirim ve MaxiPuan anlaşmalarının yanı sıra e-ticaret alışverişlerinizden 100 TL’ye varan MaxiPuan kazanabilirsiniz. Mevcut kampanyalara ek olarak mobil uygulama kullanarak, mobile özel kampanyalardan da yararlanabilirsiniz. İş Bankası Maximum kredi kartına özel kampanyaları HangiKredi’nin kredi kartı kampanyaları sayfasından takip edebilirsiniz.

  • Yapı Kredi Worldcard’tan yılda 1.000 TL’Ye varan Worldpuan! Yapı Kredi Worldcard ile yapacağınız alışverişlerden yılda 1.000 TL’ye varan Worldpuan kazanabilir ve alışverişlerinizi bedavaya getirebilirsiniz. Çeşitli sektörlere ve markalara ait iş birlikleri sayesinde +taksit, indirim ve Worldpuan kazanma olanaklarından yararlanıp alışverişlerinizin daha avantajlı hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Worldcard’ınızdan otomatik fatura ödeme talimatı vererek 100 TL’ye varan Worldpuan kazanabilir, arkadaşlarınızı World Mobil’e davet ederek çeşitli ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Worldcard’a özel kampanyaları HangiKredi kredi kartı kampanyaları sayfasından takip edebilirsiniz.

Kredi Kartı Yapılandırma
tarih

11.12.2023

yorumlar

24 Yorum

Kredi Kartı Yapılandırma

Kredi kartı borcunun düzenli bir şekilde ödenmesi, bireylerin tüm bankacılık işlemlerini etkileyen bir durumdur. Borcunu ödeme noktasında zorluk çeken pek çok kişi, asgari ödeme tutarını bankaya yatırma yöntemini seçer. Ancak bu yöntem, kalıcı bir çözüm getirmediği için bunun yerine kredi kartı borcu yapılandırması sıkça tercih edilir.

Kredi Kartı Puanlarınızı Kullanabileceğiniz İnternet Siteleri
tarih

11.12.2023

yorumlar

0 Yorum

Kredi Kartı Puanlarınızı Kullanabileceğiniz İnternet Siteleri

Kredi kartınızı internet sitelerinden alışveriş yaparken kullandığınızda, internet sitesi bankanızla uyumlu ise puan kazanabiliyorsunuz. İnternet sitesi bankanızla uyumlu ise kazandığınız puanları harcayarak da alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartınızdaki puanları kullanarak alışveriş yapabilmeniz için ilk şart kullanacağınız kredi kartınızın alışveriş yapacağınız internet sitesi ile uyumlu olması.

Kredi Kartı Para İadesi
tarih

11.12.2023

yorumlar

2 Yorum

Kredi Kartı Para İadesi

Kredi kartı para iadesi tüketicileri çoğu zaman endişelendiren bir konudur çünkü kredi kartına iade süreci uzun sürebiliyor. Kredi kartı para iadesi ile ilgili detayları sizin için derledik. Kredi kartınızla bir ayakkabı aldığınızı düşünün. Ayakkabıyı aldınız eve geldiniz ama aslında çok da rahat olmadığını fark ettiniz. Ayakkabıyı iade etmek istiyorsunuz. Ayakkabıyı iade edebilirsiniz ancak paranın size dönüş konusu bazı ayrıntılara bağlı olarak değişebilir.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon